Atribuită
Cumpărare directă
MAXFAST MAX LOW PERF FOREHEAD 02 SENSOR. Senzori SpO2 cu tehnologie Nellcor - Oximax, pentru frunte, sterili, de unică folosință, pentru pacienti cu perfuzie scazuta si greutatea mai mare de 10kg, recomandat pentru pacientii ventilati mecanic, destinat monitorizarii de lunga durata, prevazut cu bentita pentru o mai buna fixare, acuratete saturatie scazuta (60-80%) +/- 3, acuratete saturatie crescuta (70-100%) +/- 2. Impachetare/comanda minima: 24 bucati/cutie
- Număr anunț
- DA26000784
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.256 RON
- Valoare atribuită
- 2.256 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.