Atribuită Cumpărare directă

burghiu metal Ø20 buc 1 burghiu SDS plus Ø6 cu pastila vidia in 4 parti buc 5 burghiu SDS plus Ø14 cu pastila vidia in 4 parti buc 3

Număr anunț
DA26016162
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44512910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,78 RON
Valoare atribuită
153,78 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,78 RON

din 153,78 RON estimat