Atribuită Cumpărare directă

GRESIE BEJ 33X33 CM INTERIOR-EXTERIOR SARE SI PIPER 1,66 MP/CUTIE

Număr anunț
DA25997767
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI 4323144)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
31214100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.323,45 RON
Valoare atribuită
1.323,45 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.323,45 RON

din 1.323,45 RON estimat