Atribuită Cumpărare directă

Zmeura de campie - Mircea Nedelciu

Număr anunț
DA25999142
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA MARIN PREDA TELEORMAN (CUI 8591727)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,05 RON
Valoare atribuită
119,05 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,05 RON

din 119,05 RON estimat