Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA. SONDE FOLEY 2 CAI ADULTI / SONDE URINARE CH16 = 50 BUC SONDE FOLEY 2 CAI ADULTI / SONDE URINARE CH18 = 50 BUC pentru sonde Foley: -certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL. pentru cutii incinerare: -aviz Ministerul Sanatatii si Familiei sub numerele: o Cod IgD/nr.37 din data de 25.02.2004 / -certificat ADR (IPROCHIM) / -certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL
- Număr anunț
- DA26012400
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425 RON
- Valoare atribuită
- 425 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.