Atribuită Cumpărare directă

1 NET BUSINESS 24 SERVICIU ACCES INTERNET 5.4 EURO/SIM 3 TV M 24 SERVICIU TELEVIZIUNE DIGITALA 7.7 EURO 7.7 EURO 1 EURO = 4.8428 Lei

Număr anunț
DA26013225
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.312,48 RON
Valoare atribuită
3.312,48 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.312,48 RON

din 3.312,48 RON estimat