Atribuită Cumpărare directă

1. Anvelope vara 215/55R16 93V TIGAR HIGH PERFORMANCE (C C 71dB) - 4 buc. 2. Anvelope all season 205/60R16 96V TIGAR AS (E C 70dB) - 4 buc.

Număr anunț
DA25996442
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
PROCAR TOP DUMBRAVEI SRL (CUI 31562505)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.565,52 RON
Valoare atribuită
1.565,52 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.565,52 RON

din 1.565,52 RON estimat