Atribuită
Cumpărare directă
Masa centrala de laborator rezistenta chimic cu perete tehnologic: Masa dubla de lucru in laborator - dimensiuni 1200/750/900 mm, cu structura fixa metalica in forma de "H" (realizata din profil metalic rectangular de 60/30/2 mm - acoperit de vopsea epoxidica, aplicata electrostatic, in straturi suprapuse), pe picioruse reglabile pe inaltime. Blatul de lucru este din HPL 16 mm grosime - material rezistent chimic, rezistent la zgarierturi si la dezinfectanti. 2 x 1.521,95=3.043,90lei Corp de depozitare dublu pentru sticlarie de laborator - fix - dimensiuni 1100/510/710 mm; echipat cu doua usi pline batante, un sertar si o polita interioara cu reglaj pe inaltime. Manere metalice pentru uzul in laborator - satinate. Elementul este amplasat sub blatul de lucru, prins rigid de structura metalica a mesei. Panouri frontale (fete de usa si sertar) sunt din material dublu melaminat, placat pe ambele fete cu un strat aditional protector din HPL (high-pressure laminate) de grosime minim 1 mm. 2 x 1.379,95=2.759,90lei Perete tehnologic - tip consola - pentru reactivi uzuali si sticlarie de laborator; dimensiuni 1200/250/600 mm; este accesorizat cu 4 prize electrice duble de laborator (cate una pe fiecare stalp / pe ambele parti ale mesei). Stalpii verticali - pe care sunt montate accesoriile sunt din PAL melaminat de 18 mm grosime. Politele orizontale - cea de deasupra si cea intermediara (si cu rol pentru rigidizare) sunt realizate din material laminat compact de inalta presiune re
- Număr anunț
- DA26016191
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.892,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.892,60 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.