Atribuită Cumpărare directă

Anexa 1 - Ancheta sociala - 7file 500set, Anexa 1 - Ancheta sociala - 7file 500set, Cerere acordare indemnizatie crestere copil - 3file 200set, Ancheta sociala minori - 2file 200set, Anexa 2 Ancheta sociala - 2file 500set

Număr anunț
DA25998504
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.388 RON
Valoare atribuită
1.388 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.388 RON

din 1.388 RON estimat