Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masa 3 mese/zi pentru sportivi și staff AFC UTA Arad seniori in perioada 14-15.07.2020 intrare cu cina în 14.07.2020 și ieșire cu prânz în 15.07.2020 (26 de persoane x 1 zi)

Număr anunț
DA25957166
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat