Atribuită Cumpărare directă

Furnizare articole de curatenie pentru C.M.J. Botosani conf. anunt de publicitate si oferta din SEAP

Număr anunț
DA25996807
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650,26 RON
Valoare atribuită
650,26 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650,26 RON

din 650,26 RON estimat