Atribuită
Cumpărare directă
PATROANE SCHNEIDER NEGRU PT STILOU 10 CUTII X 5 LEI PIX UNICA FOLOSINTA SIMPLU ALBASTRU 10 BUC X 1,25 LEI PIX UNICA FOLOSINTA SIMPLU NEGRU 10 BUC X 1,25 LEI CORECTOR BANDA KORES 10 BUC X 11 LEI PIONEZE 10 BUC X 3 LEI CLIPS METALIC 51 MM 12BUC/CUTIE 3 CUTII X 14,5 LEI PIX GEL SCHNEIDER NEGRU 10 BUC X 8 LEI PIX GEL SCHNEIDER ALBASTRU 10 BUC X 8 LEI TOTAL TVA INCLUS 418, 5 LEI
- Număr anunț
- DA26021554
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351,68 RON
- Valoare atribuită
- 351,68 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.