Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare raspundere civila pentru 109 auto prima 38095.37 lei, conf oferta nr. 1393/13.07.2020

Număr anunț
DA26020457
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.095,37 RON
Valoare atribuită
38.095,37 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.095,37 RON

din 38.095,37 RON estimat