Atribuită Cumpărare directă

Mop rotativ-2,rezerve mop-5,dozator-4,spray muste sano-2.

Număr anunț
DA26007572
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,22 RON
Valoare atribuită
167,22 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,22 RON

din 167,22 RON estimat