Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate Pret unitar Roller 0.5mm gel albastru CX5 Faber-Castell 24 2 Roller 0.5mm gel negru CX5 Faber-Castell 20 2 CD-R VERBATIM 52x700MB 10buc/set 1 12.6 DVD+R VERBATIM 16X4.7GB 10buc/set 1 14 USB Flash 8GB cu carcasa metalica 2 12 USB 16GB gri MO1001-07-16G 2 14 USB 32 GB 3.0 DATA TRAVELER ALBASTRU MO1312-04-32G 2 18 USB Flash Drive Kingston, 64GB, DT106, USB 3.1, Speed: 100MB/s read, Negru 2 42
- Număr anunț
- DA26020575
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,60 RON
- Valoare atribuită
- 286,60 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.