Atribuită
Cumpărare directă
PACHET IPJ VASLUI CF COMANDA DACIA LOGAN 1,4 MPI Amortizor fata OE buc 6 100,84 605,04 Amortizor spate OE buc 6 96,64 579,84 Contact pornire OE buc 2 163,87 327,74 Coliere buc 8 13,87 110,96 DACIA LOGAN 0.9 Tce 0 Discuri frana OE buc 4 84,03 336,12 VW POLO 0 ELECTROVENTILATOR racire apa OE buc 1 575,63 575,63 Banda izolatoare buc 20 1,51 30,2 Spray contacte buc 5 6,72 33,6 2599,13 Transportul inclus in pretul produsului
- Număr anunț
- DA25950247
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.599,13 RON
- Valoare atribuită
- 2.599,13 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.