Atribuită
Cumpărare directă
Hidroxid de sodiu p.a. solid 1000 g 3 X 25,20 =75,60 lei, Reactiv Nessler 500g 2 x 93,00 =186,00, Sarea de sodiu a acidului etilendiaminotetraacetic EDTA na {solid) 1000 g, 1x 265= 265,00, Sulfanilamida 200g 2 x120 = 240,00, Hidroxid de sodiu 0, 1 N 1000 ml 1x 59 =59,00; 1,10 fenantrolina monohidrat 10g 1x 99= 99,00; Salicilat de sodiu 1000g 1x 245=245,00; Citrat de sodiu trihidrat 1000g 1x 78 =78,00; Acid clorhidric 1 N Flacon 1 L, 1x 21= 21,00 ; Clorura de potasiu solutie (nominal 1.41mS/cm) MRC, Determ. Conductivitatii- contr intern 500 ml, 2 X159,50= 319; Buffer solution Certipur pH 7,00 (20 °C) trasabila SRM from NIST and PTB MRC Sol. Verificare pH control intern 1000 ml 2 X89= 178 lei, la livrare insotite de certificat de calitate si fisa de siguranta, termen de valabilitate minim un an.
- Număr anunț
- DA25958527
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.765,60 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.