Atribuită Cumpărare directă

plicuri, pixuri, dosare,biblioraft, folii protectoare, cradiera, pasta de lipit, etichete autocolante, harti copiator A4, A3, perforator, creioane, agrafe, capse 24/6

Număr anunț
DA25957297
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION CAMPINEANU, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978559)
Furnizor / câștigător
GATEL SRL (CUI 15185837)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.706,80 RON
Valoare atribuită
1.706,80 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.706,80 RON

din 1.706,80 RON estimat