Atribuită
Cumpărare directă
Culoare:albastru deschis Marimi:250mmx200m Compozitie material: hartie medicala tip craft in partea inferioara peste care este lipit un film transparent copolimer format din 5 straturi Greutate material: 60gsm/2 Caracteristici: Forta medie de rezistenta: 3N. Film intarit pentru a nu se rupe in timpul deschiderii. Indicatori pe baza de apa, non-toxici. Folosita pentru sterilizarea cu Autoclav si Oxid de Etilena. Sterilizarea corecta este certificata prin schimbarea culorii indicatorului. Pentru sterilizarea la abur, la o temperatura de 121-134 º C, culoarea se schimba din roz in maro; pentru sterilizarea cu oxid de etilena, la o temperatura de 30-54 º C, culoarea se schimba din albastru in portocaliu. Toate dispozitivele medicale si materialele care urmeaza a fi sterilizate trebuie curatate si dezinfectate, inaintea de a fi supuse procesului de sterilizare standard Durata mentinerii sterilizarii este de 2 luni de la sterilizare, cu conditia mentinerii integritatii ambalajului.
- Număr anunț
- DA25948802
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,07 RON
- Valoare atribuită
- 240,07 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.