Atribuită Cumpărare directă

Tricou Polo, adler 203, Personalizare - broderie fata la 1 culoare, model polo, dama, alb, broderie fata, mar. 5S, 10M, 5L; model polo, barbat, alb, broderie fata, mar. 5S, 10M, 5L

Număr anunț
DA25949991
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
SERICRAFT SRL (CUI 30854099)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat