Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk Server: S26361-F5727-L560 - HD SAS 12G 600GB 15K HOT PL 2.5' EP

Număr anunț
DA25950813
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
BLACK SQUARE SRL (CUI 26436454)
Cod CPV
30211200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.382,43 RON
Valoare atribuită
1.382,43 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.382,43 RON

din 1.382,43 RON estimat