Atribuită Cumpărare directă

VAR EXTRA WEISS 15L P BUC 1 85.7143 VAR EXTRA WEISS 8.5L P BUC 4 50.4202 VAR EXTRA WEISS 4L P BUC 1 30.2521 AMORSA SENTOSA 4L P BUC 1 10.084 AMORSA SENTOSA 3L P BUC 1 7.563 VAR PASTA 5KG P BUC 24 4.2017 VOPSEA PITURA 2.5L P BUC 2 33.6134 VOPSEA PITURA 4L P BUC 3 52.9412 VOPSEA PITURA 0.60L P BUC 25 8.4034 LAC KOBER 2+1 0.75L P BUC 8 17.6471 LAC KOBER 2+1 2.5L P BUC 3 57.1429 PENSULA PAR NAT 80 P BUC 9 4.2017 PENSULA PAR NAT 30 P BUC 3 2.1008 TRAFALET 7CM EKSPORT 1088 P BUC 2 15.1261 GRATAR TRAFALET 26X31 P BUC 2 2.9412 TAVA TRAFALET 320X350 P BUC 2 9.2437 BIDINEA SERIA 81 14X4 HARDY P BUC 1 9.2437 ELECTROZI 2.5X3.2 P KG 5 11.7647 SURUB TN 35X3.5 P BUC 100 0.0252 SURUB TN 55X3.5 P BUC 150 0.042 SMIRGHEL P ML 10 2.1008 SURUB 6X40 P BUC 200 0.2101 PIULITA M6 P BUC 200 0.0504 ROBINET TRECERE 1/2 MF GIACOMINI SQUARE P BUC 1 24.3697 PRELUNGITOR 5M 3PRIZE EMOS P BUC 2 17.6471 COMUTATOR SCHNEIDER P BUC 3 11.3445 DISC 125 KLINGSPOR P BUC 5 3.3613 BANDA GIPS 90M FIBRA TAPE P BUC 1 13.4454 PASTA IMBINARE 5KG NIDA P SAC 1 11.3445 MP75 30KG P SAC 3 20.1681 COLORANT RENEW UNIVERSAL 70ML P BUC 4 12.605 CORP NEON LED VTAC 10W 30CM P BUC 2 23.5294 SPUMA THRAKON PAI 750ML P BUC 1 16.8067 CHIT ROSTURI CESAL 2KG GRI P BUC 1 12.605 DILUANT UNIVERSAL 0.9L P BUC 15 5.8824

Număr anunț
DA25950789
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CONSTANTINEANU DOROBANTI (CUI 26058014)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.844,53 RON
Valoare atribuită
1.844,53 RON
Data publicării
12.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.844,53 RON

din 1.844,53 RON estimat