Atribuită Cumpărare directă

manusi de protectie 100 buc- 10 cutii masti faciale 3 pliuri - 30 cutii dezinfectant maini 5 l- 10 bidoane

Număr anunț
DA25957695
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI 21610575)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.735 RON
Valoare atribuită
3.735 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.735 RON

din 3.735 RON estimat