Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner TN-211 negru 17.500 pagini, original Konika Minolta BizHub 200, 222, 250, 282, TN211, TN 211 inlocuie cod oem: 8938415 TN-211 - Toner BizHub 250, 17.500 pag. Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. PRODUS NOU, ORIGINAL Transport gratuit . TUD3675E
- Număr anunț
- DA25964499
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,76 RON
- Valoare atribuită
- 411,76 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.