Atribuită Cumpărare directă

servicii cazare 4 persoane, Mamaia, Hotel Grand Astoria, astfel: 3 persoane în perioada 26 iulie-2 august, 1 persoana în perioada 9 august-16 august

Număr anunț
DA25987321
Autoritate contractantă
Liceul "Preda Buzescu (CUI 2539479)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.009,52 RON
Valoare atribuită
11.009,52 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.009,52 RON

din 11.009,52 RON estimat