Atribuită Cumpărare directă

Documentatie obtinere aviz ISU pentru cladiri cu suprafata mai mica de 7000 mp. Contine releveul tuturor constructiilor, schemele instalatiilor speciale PSI, scenariu de siguranta la foc, verificarea documentatiei.

Număr anunț
DA25968767
Autoritate contractantă
SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
Furnizor / câștigător
C&M GEPROTIM SRL (CUI 11546050)
Cod CPV
71200000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat