Atribuită
Cumpărare directă
Novatie moale 2 Activări simultane Compuneți, aranjați și publicați partituri sau piese complexe Creați fișe de lucru și exerciții pentru notare în scopuri educaționale Colecție completă de instrumente DTP și Score Inspector pentru personalizarea detaliată a tuturor elementelor Interfață de utilizator intuitivă cu navigare clară chiar și în scoruri mari Notă introducerea cu mouse-ul, tastatura sau prin MIDI Despre Sibelius | Partajare în cloud: scoruri de partajare nelimitate cu alți utilizatori Numeroase funcții auxiliare, cum ar fi „dispunere magnetică” sau „voci dinamice” facilitează compunerea Adaugă comentarii direct la un scor Ideas Hub pentru captarea și implementarea ideilor muzicale Peste 2000 de înregistrări în bibliotecă pentru impulsuri creative Peste 1700 de materiale didactice pre-fabricate, cum ar fi fișe de lucru, proiecte și exerciții Fereastra de control în clasă pentru urmărirea progresului elevilor AudioScore Lite permite introducerea muzicii partituri monofonice prin microfon PhotoScore & NotateMe Lite transformă muzica tipărită sau PDF / JPEG în partituri editabile 36 GB biblioteca de sunet pentru reproducerea realistă a partiturilor Formate acceptate: VST2 / AU Suport ReWire pentru conectarea la DAW-uri compatibile Limbi acceptate: germană, engleză, franceză, italiană, japoneză, spaniolă, chineză simplificată Notă: Licența software fără suport media - este necesară descărcarea. Cerințe de sistem: Windows 7 sau mai recent (64 biți) Mac OSX 10.12 sau o ve
- Număr anunț
- DA25958352
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.174,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.174,78 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.