Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cadastru si topografie conform cu caietul de sarcini atasat si conform conditiilor din draftul de contract

Număr anunț
DA25958940
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
BINDER JENO ALEXANDRU II (CUI 33706500)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat