Atribuită
Cumpărare directă
CURS Noul SCIM- Noutati legislative 29 iulie - 2 august 2020 - Taxa de instruire: 790 lei/participant. - Taxa servicii hoteliere: 2466.67 lei /camera in perioada 29 iulie - 2 august 2020 - Serviciile de instruire includ: prestatia lectorilor, consiliere pe toata perioada de desfasurare a programului, suportul de curs, mapa de lucru. Serviciile de instruire sunt scutite si fara drept de deducere a TVA-ului cf. art. 292, alin. 1, lit.f, din Codul Fiscal. -Programul poate fi personalizat/adaptat in functie de solicitarile partipantilor.
- Număr anunț
- DA25958437
- Autoritate contractantă
- ECOPIATA S.A. IASI (CUI 27272228)
- Furnizor / câștigător
- ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.256,67 RON
- Valoare atribuită
- 3.256,67 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.