Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: . 1 103921000 50X50X35 VINCLU DE INBINARE 103921000 #5949004602726 buc 10 1.7647 2 G.AURORAGR60X60 GRESIE AURORA GRANDE 60X60(1.44MP-CUT) #2000000424903 buc 11 100.7563 3 COLPLAS4.8X368N COLIER PLASTIC 4.8X368 NEGRU #5949024714577 buc 2 15.5462 4 PLASAN-V3X50 PLASA PROT.RASC NEGRU-VERDE 150G 3X50M #2000000347028 buc 16 15.042 5 VAR20KG VAR HIDRATAT CARMEUSE 20 KG #6424587000040 buc 1 10.916 6 635335 SUPORT FURTUN CU ROTI #5949034971250 buc 1 80.5882 7 FILTRU 7X3/4 SET FILTRU 7X3/4 #6424751009565 buc 1 116.8067 8 CN 121.7-S BATERIE LAVOAR S CRON CN 121.7-S #6426081001066 buc 1 121.8487 9 10240012 COT PPR 90GR PN20 DN40 #6420330085968 #6420330085969 buc 4 1.6723 10 10240008 TEU EGAL PPR PN20 DN40 #6420330085630 buc 1 2.1008 11 10240476 REDUCTIE PPR PN25 40X32 KALDE #8680794005515 buc 3 1.2605 12 PR-201 PISTOL PULVERIZARE OTEL INOXIDABIL JET REGLABIL MANER REGLABIL#7501206674741 buc 1 28.1513 13 677880 CONECTOR FURTUN CU OPRITOR ETS 3.4 #5949094016564 buc 1 4.2017 14 LAVOAR10X125 SET FIX. LAVOAR 10X125MM #2000000240619 buc 1 4.1176 15 PP.331.25X3/4 RACORD OLANDEZ 25X3/4 FE #6420330090825 buc 2 13.8655 16 10240473 REDUCTIE PPR PN25 32X25 KALDE #8680794005485 buc 3 0.5882 17 10240459 RAC
- Număr anunț
- DA25962456
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.239,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.239,62 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.