Atribuită
Cumpărare directă
Catetere tip foley operatorii speciale haematuria cu 3 cai,hemostaza lavaj continuu, din material special antialergic - Silicon Elastomer,semirigide,ramforsate, albastre,cu balon de capacitate intre 30 si 80ml, l=40cm, varf sonda tip Dufour (curb deschis)CH-18 10 BUC., CH 20 - 10 BUC. sterile, MARCAJ CE.
- Număr anunț
- DA25957950
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.