Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA 3 STRAT 1600 DET GEAM AJAX 50 PASTILE PISOAR 2KG 2 MATURA FIR LUNG 50 GLADE 269 20 LAVETA MICROF 300 DISPENSER SAPUN 20 PROSOP HARTIE 300 ALCOOL SANITAR 10 MANUSI MENAJ 30 DET VASE SANO 20 ODORIZANT WC 50 LAVETE BBC = 1 SAC

Număr anunț
DA25976038
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
EXPERT OFFICE 2008 SRL (CUI 24115628)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.482,20 RON
Valoare atribuită
6.482,20 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.482,20 RON

din 6.482,20 RON estimat