Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta privind implementarea standardelor de control intern managerial in conformitate cu prevederile O.S.G.G. nr. 600/2018. Servicii de sprijin privind managementul riscurilor, realizare a procedurilor de sistem și a procedurilor operaționale, implementare SCIM Nota1- in cadrul contractului se va elabora pe langa procedurile standard si proceduri pe partea de online (precum desfasurarea cursurilor online cat si a sedintelor) Nota 2- in cazul schimbarilor legislative in domeniu, in perioada contractuala se va avea in vedere adaptarea procedurilor

Număr anunț
DA25968791
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF.NICOLAE (CUI 20745736)
Furnizor / câștigător
FIX CONSULTING SRL (CUI 15211286)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat