Atribuită
Cumpărare directă
Furca 31.61.173 - 1bc, 62.1800lei; Ulei H46 20l - 3bc, 113.4467lei; Curea 1332x12.5 Cd - 2bc, 23.1100lei; Arbore Tubular Ambreiaj 38.16.184 - 1bc, 66.3900lei; Simering 34.9x46.4x6 - 1bc, 5.0400lei; Simering 50x70x12 - 1bc, 6.8900lei; Inel D=114,2x3 Ambr.Cu Reductor - 1bc, 9.2400lei; Manson Lung Radiator - 1bc, 8.3200lei; Manson Radiator Scurt - 1bc, 7.2300lei; Colier Oetiker 30-45 - 2bc, 2.1000lei; Colier Oetiker 40-60 - 2bc, 2.1000lei; Furtun Petrol Si Uleiuri Fi 20 - 0.50ml, 19.3200lei; Colier Oetiker 16-27 - 2bc, 1.6800lei; Inel Supapa Basc.26,4 - 2bc, 0.8400lei; Furtun Pres.L1000 - 1bc, 33.1900lei; Ulei Triax Agra Plus ESP 15W40 18.9L - 1bc, 313.4500lei; Stift Elastic 6mm - 2bc, 1.0100lei; Furtun Alimentare Raba L400 - 1bc, 24.7900lei; Releu 1610 Semn.Incarcarii 12 - 1bc, 16.3900lei; Ulei T140 3l - 1bc, 25.2100lei;
- Număr anunț
- DA25969668
- Autoritate contractantă
- Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990 RON
- Valoare atribuită
- 990 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.