Atribuită Cumpărare directă

Programul de perfectionare cu tema: Achizitii publice, pentru d-ra Patricia Goldea și d-ra Luciana Flavia Pucea

Număr anunț
DA25974052
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat