Atribuită
Cumpărare directă
Este necesara achizitionarea articolelor de birou pentru a putea desfășura activitățile normale în cadrul instituției și pentru a putea implementa corespunzător proiectele din finanțare europeană nerambursabilă și implicit pentru o bună funcționare a instituției, constând în: HARTIE COPIATOR A4 TOP 15 COS GUNOI CAPAC BATANT BUC 1 TAVITA DOCUMENTE HERLITZ BUC 5 MOUSE WIRELESS BUC 1 ALONJE 25/SET SET 1 ALONJE CAPACITATE MARE SET 3 FISA SSM/PSI BUC 20 CLIPBOARD DUBLU BUC 3 CAPSATOR KANGAROO 24/6 BUC 1 PERFORATOR KANGAROO BUC 1 NOTES ADEZIV 75X75 BUC 3 FILE PROTECTIE A4 SET 3 FOARFECA OP BUC 1 LIPICI SOLID 36G BUC 3 HARTIE COPIATOR A4 TOP 15 PIX SXN 101 BUC 12 PIX AIHAO BUC 10 PERFORATOR KANGAROO BUC 1 REGISTRU CASA AUTOCOPIATIV BUC 10
- Număr anunț
- DA25980251
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,30 RON
- Valoare atribuită
- 839,30 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.