Atribuită
Cumpărare directă
Hoff bec led A 60 10buc x 10 lei=100 Hoff bec led B45 6 buc x 16 lei =96 Hoff lumanare 5 buc x 22lei=110 Set 8 bat LR6 - 1x 20lei=20 Conector 2 furnituri 5 bucx 22lei=110 Coada platin coasa 1x 59 lei= 59 Grebla 3 x 47lei=141 Disc DIA 1x 58lei=58 Maner +sild pt CS 1x 45lei=45 Wd-40 Spray - 1x24lei=24 Sifon 100x1001x16lei=16 Baterie lavoar 2x160lei=320 Cilindru 62 D 1x53lei=53 Cilindru 72 D1x59lei=59 Rost satin email 5 bucx 20lei=100 Diluant 1x18lei=18 Manusi senzor 2x5lei=10 Baterie bucatarie 2bucx290lei=580 Fir patrat trim 2bucx25lei=50 Linie cupla cu CP 2bucx15=30 Ulei semisintetic1bucx49lei=49 Snur motocoase 1bucx24lei=24 Silocon sanitar 2bucx24lei=48 Linie prelungitor 3bucx110lei=330 Racord flexibil10bucx10lei=100 Maner usa4bucx60lei=240lei Total cu TVA - 2790 lei
- Număr anunț
- DA25974059
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.344,53 RON
- Valoare atribuită
- 2.344,53 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.