Atribuită
Cumpărare directă
1.Prosop hartie: hartie cu putere mare de absortie, 2 straturi, set de 2 sau 4 role, similar Fiore.2. Solutie dezinfectat toalete: ambalj flacon plastic 750 ml, capac protrctie, gat indoit ptr utilizre usoara, compozitie: hipoclorit de sodiu 4,5 g la 100 g, sapun, parfumat similar Domestos. 3. Hartie igienica tip Jumbo: rola hartie igienica lungime 130 ml, 2 straturi. gofrata, diametru 19 cm.
- Număr anunț
- DA25977133
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 33764000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.892 RON
- Valoare atribuită
- 1.892 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.