Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie interior/exterior CRRPAD Cighid, casute si curte impotriva capuselor, conform PAL cu nr. 69 din 01.07.2020

Număr anunț
DA25981278
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
PARTIZAN ECOSERV SRL (CUI 26182062)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.470 RON
Valoare atribuită
2.470 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.470 RON

din 2.470 RON estimat