Atribuită Cumpărare directă

Adservio - Pachetul "Perfect Simplu" pentru 567 elevi pe 3 luni

Număr anunț
DA25968600
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IOAN SLAVICI PANCIU (CUI 4447312)
Furnizor / câștigător
ADSERVIO CENTER SRL (CUI 25193217)
Cod CPV
72000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.252,50 RON
Valoare atribuită
4.252,50 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.252,50 RON

din 4.252,50 RON estimat