Atribuită Cumpărare directă

masa in totalitate din inox cu dimensiuni950x500xh=800 grosimea blatului de 1,0mm; picioarele din teava 40x30x1,5 cu sistem de reglare a inaltimii 30mm blatul si partile laterale sint cu profil de rigidizare constructia este sudata

Număr anunț
DA25986359
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SAROM IMPEX SRL (CUI 9348042)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.810 RON
Valoare atribuită
1.810 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.810 RON

din 1.810 RON estimat