Atribuită Cumpărare directă

Plante furajere de tip fan cu prezentare sub forma de baloti, Calitate superioara, fara mucegai, recolta 2020. Pret 0,80 lei / kg, fara TVA.

Număr anunț
DA25969280
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
AERO GETIC SRL (CUI 17950188)
Cod CPV
03114200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat