Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr. 2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze 2 buc. cap de cosit pt. motocoasa Stihl 90

Număr anunț
DA25972131
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
MOTO UNELTE COMSERV SRL (CUI 26141704)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,70 RON
Valoare atribuită
122,70 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,70 RON

din 122,70 RON estimat