Atribuită Cumpărare directă

Achizitie: burghiu metal 8mm, surub M8*80, disc debitat 125*1, electrozi, piulita M8, teava patrata 30*30*2, plasa sudata 6000*2000*8, folie, ciment Romcim 40KG, cuie, tabla striata al 3mm.

Număr anunț
DA25967026
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.666,33 RON
Valoare atribuită
4.666,33 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.666,33 RON

din 4.666,33 RON estimat