Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole sanitare si electrice, 6 pozitii: 1) Zavor aplicat cu piedica buc 2, 2) Baterie lavoar TS monocomanda buc 4, 3) Racord flexibil apa 50cm buc 5, 4) Cot WC flexibil buc 5, 5) Baterii alcaline R3 AAA buc 20, 6) Baterii alcaline R6 AA buc 20.
- Număr anunț
- DA25995942
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481,09 RON
- Valoare atribuită
- 481,09 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.