Atribuită
Cumpărare directă
*7 servicii de banda larga internet/metropolitan, conexiuni pe fibra optica pentru urmatoarele puncte de lucru: -ABA Siret(sediu Bacau 100/400 Mbps); -SGA Suceava(40/100 Mbps); -SGA Neamt(40/100 Mbps); -SGA Bacau(40/100 Mbps); -SH Onesti(40/100 Mbps); -SGA Vrancea(40/100 Mbps); -SHI Pascani(40/100 Mbps). *17 servicii ADSL NetBusiness, pentru urmatoarele puncte de lucru: 1.Sediu formatie Brusturoasa,BC; 2.SGA Bacau Baraj Lac agrement BC; 3.Sediu Formatia Poiana Largului NT; 4.Baza Mecanizare Piatra Neamt NT; 5.Baza productie Suceava; 6.Baza productie Bacau; 7.Sediu formatie Roman NT; 8.Sediu formatie Târgu Neamt NT; 9.Sediu statie hidrologica Vatra Dornei; 10.Sediu statie hidrologica Stulpicani SV; 11.Sediu statie hidrologica C-lung Moldovenesc, SV; 12.Sediu SHI Siret, SV; 13.Baza mecanizare Focsani VN; 14.Sediu formatie Dumitresti VN; 15.Sediu formatie Odobesti VN; 16.Sediu formatie Gura Humorului VN; 17.Sediu formatie Bogdanesti, SV. Toate locatiile au deja conexiunile realizate, astfel încât nu se vor percepe taxe suplimentare de instalare sau pentru echipamente. Perioada contractuala: 12 luni.
- Număr anunț
- DA25985788
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.017,60 RON
- Valoare atribuită
- 55.017,60 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.