Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile Motounealta Gazonu

Număr anunț
DA25989837
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR JINGA (CUI 29385959)
Furnizor / câștigător
IOSKANIR S.R.L. (CUI 27750462)
Cod CPV
77310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,12 RON
Valoare atribuită
494,12 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,12 RON

din 494,12 RON estimat