Atribuită Cumpărare directă

Bosch - GST 8000 E - Fierastrau pendular, 710 W, prindere rapida accesorii, functie pendulare, turatie reglabila = 1 BUC; Bosch - T 234 X - Panza fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 117 mm, lemn, taiere (5 buc/set) = 2 BUC (seturi); Bosch - T 318 AF - Panza fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 132 mm, metal, taiere (5 buc/set) = 2 BUC (seturi); Bosch - 2608635350 - Cutit pentru rindea, 82 mm, 2 bucati/set = 3 seturi; Bosch - WA 36 R BF - Disc taiere inox, 230x22.2x1.9 mm = 10 BUC; Bosch - Expert for Inox - Disc taiere inox, 125x22.2x2 ADV1091007 = 10 BUC. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indeplineasca obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din obligatia nerealiazata din pretul comenzii, pentru fiecare zi de intarziere, pana la indeplinirea efectiva a obligatiilor. Valoarea penalitatilor nu va putea depasii debitul initial pentru care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuta, pentru fiecare zi de intarziere. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA25973679
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42642100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,42 RON
Valoare atribuită
755,42 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,42 RON

din 755,42 RON estimat