Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant rapid pentru suprafeţe şi aparatură medicală. Spectru de acţiune: bactericid, fungicid, virucid (să inactiveze/distrugă HVB, HVC, HIV), micobactericid, tuberculocid. Să respecte standardele romaneşti şi europene EN1040, EN1276, EN13727, EN1275, EN13697, EN1650, EN14348, EN14476.Dezinfectant pe bază de alcooli (etanol şi propanol) pentru suprafeţe şi aparatură medicală. Flacon 1 litru Să aibă aviz eliberat de MS/ ISP/ CNPB cu specificarea încadrării produsului, cu indicaţie de utilizare în unităţi sanitare.Să aibă fişă de securitate tehnică a produsului în limba română.Termen de valabilitate minim 2 ani in ambalajul original de la data livrarii .
- Număr anunț
- DA25981419
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.