Atribuită
Cumpărare directă
Serivii de tipărire și livrare vouchere de vancanță pe suport electronic pentru 17 beneficiari ai Școlii Gimnaziale I.G. Sbiera Horodnic de Jos, judetul Suceava, în valoare unitară de 1.450 lei. Prin Ordonanța de Urgență a Guvernului nr. 8/2009, cu modificările și completările ulterioare, a fost creat cadrul legal referitor la acordarea pentru personalul din cadrul instituțiilor și autorităților publice a unei prime de vacanță sub formă de vouchere în cuantum de 1.450 lei/salariat, în limita sumelor prevăzute în buget cu această destinație, pentru perioada 01.01.2020-31.12.2020. În conformitate cu prevederilor Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 35/2020 privind modalitatea de emitere și prelungire a valabilității voucherelor de vacanță, în contextul situației eidemiologice determinate de răspândirea COVID-19, voucherele se vor emite pe suport electronic. Prestarea serviciilor vor include de asemenea transportul gratuit al voucherelor/cardurilor electronice si livrarea lor la sediu, asigurarea voucherelor/cardurilor electronice pe durata transportului pana la destinatie . Se va incheia un contract de servicii. Numărul beneficiarilor din cadrul Școlii Gimnaziale I.G. Sbiera Horodnic de Jos, judetul Suceava, care primesc vouchere de vacanță în cuantum de 1.450 lei este de 17 salariați, în raport cu timpul efectiv lucrat.
- Număr anunț
- DA25991067
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala I.G.Sbiera, Horodnic de Jos (CUI 16292092)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.